Dino Hunter Deadly Shores

Emocjonująca rozgrywka dla wszystkich szukających mocnych wrażeń. Łączy w sobie elementy RPG, gry zręcznościowej i strzelanki FPS. Wspaniała grafika i wciągający gameplay zachęcają do spędzenia przynajmniej kilku chwil z tym tytułem przygotowanym specjalnie z myślą o użytkownikach portalu Facebook.Gra Dino Hunter Deadly Shores wykorzystuje Unity Plugin, więc spodziewać możecie się świetnej grafiki. Przejdźmy teraz do zawartości: w grze wcielasz się w myśliwego, który zapoluje na groźne dinozaury. Twoje celne oko jednak nie pozwoli panoszyć się kreaturom na odwiedzanej przez Ciebie planecie. Do dyspozycji masz różne rodzaje śmiercionośnej broni i z jej pomocą załatwisz sprawy jak należy bardzo szybko.

Gra Dino Hunter - Polowanie na dinozaury

Ładnie odwzorowane dinozaury i płynna animacja – to pierwsze, co zauważycie w grze Dino Hunter

Rozgrywka odbywa się kolejnymi etapami – poziomy polegają na wykonywaniu zleconych zadań. W każdej z misji zapolujemy na innego dinozaura, oczywiście poziom trudności będzie rósł. Na szczęście również zestaw broni, jaką będziemy mogli dysponować, będzie się poszerzał – strzelby, karabinki snajperskie itd.

Gra FPS na przegladarke Dino Hunter

Musisz być celny i szybki. Opanowanie intuicyjnego sterowania myszą jest bardzo łatwe

Gra Dino Hunter Deadly Shores na Facebooku to świetna rozrywka dla każdego lubiącego strzelanki. Wspaniała grafika i przemyślany gameplay przyciągają graczy na długie godziny. Godna polecenia gierka na przeglądarkę.

 

Leave a comment