OurWorld

OurWorld to gra online będąca wirtualnym światem stworzonym na styl PS Home. OurWorld nie jest oczywiście tak zaawansowany technologicznie, jak wspomniany PS Home, jednak w swej idei jest bardzo podobny.Gramy właściwie od razu po wejściu na stronę gry OurWorld – nie jest wymagana żadna rejestracja. Jeśli jednak chcesz zrobić sobie przerwę w grze, wtedy – aby nie stracić swojej postaci – musisz po prostu ją zapisać. Dopiero wtedy się rejestrujemy. Jeśli na postaci Ci nie zależy, po prostu wychodzisz z gry i następnym razem zaczynasz wszystko od nowa.

Świat OurWorld poznajesz od lobby, z którego przechodzisz do innych części. Mamy więc wiele mini-gierek pod postacią różnych lokali rozrywkowych, np. klubu/dyskoteki, gdzie konkurujesz z innymi w tańcu. Są sklepy, kawiarnie, restauracje, agencje nieruchomości, salony gier. Miejsca te są interaktywne, jedne z nich to po prostu mini-gry, inne są miejscami, gdzie zaopatrzyć się możemy w różne przedmioty. Nasza postać opisana jest kilkoma cechami. Poziom naszej postaci zależy od wartości jej cech.

OurWorld umożliwia zakup konta premium – dzięki temu nie musimy oglądać reklam podczas rozgrywki. Sama gra została wykonana w technologii flash. Grafika jest na dobrym poziomie. OurWorld można potraktować jako ciekawe miejsce, w którym spędzisz ciekawie czas lub po prostu pogadasz napotkanych ludzi z całego świata. Adres gry: ourworld.com

3 comments on this post.
 1. lalalla:

  Nie grajcie w to bo CBA was dorwie jestem poważny. I jeszcze trzeba płacić 100 zł na miesiąc

 2. blablal:

  okropneee . ! kupilam sobie 2 gemy za 5 zł a zeżarlo mi 130 . ! -,- potem wysłałam znowu smsa za 10 zł na 3 gemy , no i nie dostałam itak a zeżarło mi 150 złłłł . ;/ . za konto trzeba 100 zł płacić miesięcznie a za REJESTRACJE 50 . ! ;/ jak weszlam z kolezanka to odrazu na nas powiedzieli ze jestesmy bitch, whore i idiot . ! poczulam sie urażona!! NIE GRAJCIE W TO :O poznalam tam takiego jednego ale zostaje i jeesteem gotowa płacić 100 zł . < 33 ;*** a resident kosztuje 400 zł miesięęcznie czyli 150$ . VIP – gwiazdka obok nicku 49.99EUR miesięęcznie . nie kupuje , nie mam kasy . ; ))
  PS. to jest okropne moja koleżanka sie przez to zabiła . !

  SERIO NIE GRAJCIE JAK NIE CHCECIE BYC SMUTNI I ZZERA KASE .

 3. ann:

  Ja nie doładowywałam, ale mi dobrze się gra. Na pewno tyle płacić nie trzeba, ja nic za gre w to nie płacę…

Leave a comment