Toplista gier przeglądarkowych

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Czytelników prezentujemy syntetyczny – krótki i zwięzły – spis najciekawszych, najbardziej popularnych, po prostu najlepszych internetowych gier online na przeglądarkę internetową we współpracy z portalem http://gryprzegladarkowe.net.pl

W naszym zbiorze nie kierujemy się gatunkiem czy tematyką. Jedynym kryterium, jakie braliśmy pod uwagę podczas przygotowywania poniższej listy była popularność wśród użytkowników.

Gry przeglądarkowe - toplista

Ponieważ na jednej topliście znajdziecie i gry MMORPG, i strategie czy produkcje farmerskie, a obok nich także typowe gry dla dziewczyn czy logiczne (dopasuj 3, tetrisy i inne), to nasz spis może wydać się Wam trochę chaotyczny. Ale sytuacja ta ma również swoje zalety: dzięki temu możecie poznać gry przez przeglądarkę, na jakie pewnie nie zwrócilibyście uwagi. Być może Twoje właśnie jesteś na stronie, która zmieni Twoje zapatrywanie i wkrótce polubisz nowe gatunki gier? Tego Wam cała nasza Redakcja serdecznie życzy. A teraz zapraszamy już do naszej listy najlepszych gier przeglądarkowych. Zobaczcie też – według nas najlepszy i najbardziej miarodajny, gdyż tworzony przez Internautów – ranking gier przeglądarkowych:

Najlepsze gry przeglądarkowe – wybór redakcji

Tytuł gry

Screen

Informacje

Battlestar Galactica Online

Kosmiczna saga na podstawie serialu telewizyjnego. Ruszaj na podbój kosmosu i staw czoła rywalom w zimnej i bezwzględnej walce o złoża surowców, broń i inne dobra. Ta gra MMO z grafiką 3D jest stale rozbudowywana o nowe obszary do zwiedzenia. Do wykorzystania dostaniecie mnóstwo statków bojowych wyposażonych w niesamowicie skuteczną broń. Każdy z pojazdów możecie doposażyć i upgradeować

Drakensang Online

Świat stoi przed wizją opanowania przez siły zła. Smok obudził się po wielu tysiącach lat i znów zatruwa swym gniewem życie ludzi. Teraz wybierz, do której z klas chcesz należeć i ruszaj w drogę. Aż 9 różnych regionów, w których na każdym kroku czeka niebezpieczeństwo. Drakensang Online jest grą MMORPG z prawdziwego zdarzenia. Miłośnicy gatunku fantasy nie mogą przegapić epickich bitew, niezliczonych przygód. W walkach przeciw żywym przeciwnikom sprawdzisz swoje umiejętności a podczas swych podróży spotkasz niezliczone ilości przeciwników do pokonania.

Zoo Mumba

Zoo Mumba

Jeśli jakimś cudem nie znasz tej aplikacji, to czas dołączyć do dziesiątek tysięcy graczy z całego świata. Ta produkcja przygotowana w języku polskim daje Wam okazję zasiąść w przepastnym fotelu dyrektora ogrodu zoologicznego. Podejmiecie szereg decyzji i zaplanujecie rozwój a potem sprowadzicie do swojego Zoo szereg egzotycznych zwierząt, którym zapewnicie idealne warunki. Odwiedzający docenią Waszą pracę, a wkrótce będziecie mogli pochwalić się największym i najpiękniejszym ogrodem w ZooMumbie!

Farmerama

Page 1 of 2 | Next page