Prezentujemy najlepsze przeglądarkowe gry online na Naszej Topliście. Sprawdź najbardziej interesujące gry MMO, RPG i strategie internetowe, popularne i cenione przez graczy produkcje z różnych gatunków i sprawdź, w co grają inni

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Czytelników prezentujemy syntetyczny – krótki i zwięzły – spis najciekawszych, najbardziej popularnych, po prostu najlepszych internetowych gier online na przeglądarkę internetową we współpracy z portalem http://gryprzegladarkowe.net.pl

W naszym zbiorze nie kierujemy się gatunkiem czy tematyką. Jedynym kryterium, jakie braliśmy pod uwagę podczas przygotowywania poniższej listy była popularność wśród użytkowników.

Gry przeglądarkowe - toplista

Ponieważ na jednej topliście znajdziecie i gry MMORPG, i strategie czy produkcje farmerskie, a obok nich także typowe gry dla dziewczyn czy logiczne (dopasuj 3, tetrisy i inne), to nasz spis może wydać się Wam trochę chaotyczny. Ale sytuacja ta ma również swoje zalety: dzięki temu możecie poznać gry przez przeglądarkę, na jakie pewnie nie zwrócilibyście uwagi. Być może Twoje właśnie jesteś na stronie, która zmieni Twoje zapatrywanie i wkrótce polubisz nowe gatunki gier? Tego Wam cała nasza Redakcja serdecznie życzy. A teraz zapraszamy już do naszej listy najlepszych gier przeglądarkowych. Zobaczcie też – według nas najlepszy i najbardziej miarodajny, gdyż tworzony przez Internautów – ranking gier przeglądarkowych:

Najlepsze gry przeglądarkowe – wybór redakcji
Tytuł gry Screen Informacje
Battlestar Galactica Online Battlestar Galactica Online Kosmiczna saga na podstawie serialu telewizyjnego. Ruszaj na podbój kosmosu i staw czoła rywalom w zimnej i bezwzględnej walce o złoża surowców, broń i inne dobra. Ta gra MMO z grafiką 3D jest stale rozbudowywana o nowe obszary do zwiedzenia. Do wykorzystania dostaniecie mnóstwo statków bojowych wyposażonych w niesamowicie skuteczną broń. Każdy z pojazdów możecie doposażyć i upgradeować
Drakensang Online Drakensang Online Świat stoi przed wizją opanowania przez siły zła. Smok obudził się po wielu tysiącach lat i znów zatruwa swym gniewem życie ludzi. Teraz wybierz, do której z klas chcesz należeć i ruszaj w drogę. Aż 9 różnych regionów, w których na każdym kroku czeka niebezpieczeństwo. Drakensang Online jest grą MMORPG z prawdziwego zdarzenia. Miłośnicy gatunku fantasy nie mogą przegapić epickich bitew, niezliczonych przygód. W walkach przeciw żywym przeciwnikom sprawdzisz swoje umiejętności a podczas swych podróży spotkasz niezliczone ilości przeciwników do pokonania.
Zoo Mumba Zoo Mumba Jeśli jakimś cudem nie znasz tej aplikacji, to czas dołączyć do dziesiątek tysięcy graczy z całego świata. Ta produkcja przygotowana w języku polskim daje Wam okazję zasiąść w przepastnym fotelu dyrektora ogrodu zoologicznego. Podejmiecie szereg decyzji i zaplanujecie rozwój a potem sprowadzicie do swojego Zoo szereg egzotycznych zwierząt, którym zapewnicie idealne warunki. Odwiedzający docenią Waszą pracę, a wkrótce będziecie mogli pochwalić się największym i najpiękniejszym ogrodem w ZooMumbie!
Farmerama Farmerama Chyba najbardziej rozpoznawalna i jedna z bardziej popularnych przeglądarkowych gier farmerskich na rynku. Setki tysięcy graczy z całego świata nie może się mylić – ta aplikacja bawi i uczy za razem myślenia ekonomicznego oraz strategii. Jako farmer masz za zadanie uprawiać, zbierać plony a z surowców przygotowywać gotowe produkty, które na rynku sprzedajesz z zyskiem. Rozbudowana, ale łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, stale rozbudowywana i aktualizowana. Cieszy fakt, że gra jest również dostępna w języku polskim.
Lord of Ultima Lord of Ultima Średniowieczny, brutalny świat pełen rzezimieszków i banitów. Niestety, Twoje królestwo jest na skraju upadku i to właśnie Ty musisz stanąć na wysokości zadania, którym będzie ponowne jego zjednoczenie i odniesienie sukcesu. Wszyscy pokładają w Tobie swe nadzieje. Masz szansę stać się nowym Panem Świata.

Jeden komentarz do Toplista gier przeglądarkowych

Marrro: 12 stycznia 2013 17:45

Część z tych gier znam, inne jeszcze nie, więc nie mogę jednoznacznie stwierdzić, czy zgadzam się z Waszymi wyborami. Jak poznam wszystkie gry z tej listy, napiszę co o niej myślę

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Strategiczne gry przeglądarkowe
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com